BİLİMSEL SEKRETERYA

Kongre Tarihi ve Yeri 

RADER Güz Atölyesi ’19 20 - 22 Eylül  2019 tarihlerinde Nuh'un Gemisi Otel Kıbrıs'ta düzenlenecektir. 

Kayıt Masası


20 - 22 Eylül  2019 tarihlerinde 07:00-22:00 arası hizmet verecektir.

Stand Alanları 


RADER Güz Atölyesi ’19 süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı, 20 Eylül 2019 tarihi itibarı ile 08:00-19:00 saatleri arasında 22 Eylül 2019 tarihine kadar açık kalacaktır.

Yaka Kartı 


Kayıt masasında kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza verilecek olan yaka kartlarının RADER Güz Atölyesi ’19 süresince güvenlik açısından mutlaka takılması gerekmektedir. Ayrıca bilimsel toplantılara ve RADER Güz Atölyesi ’19 süresince düzenlenecek olan sosyal aktivitelere katılmak için gerekmektedir.

Katılım Belgesi 


RADER Güz Atölyesi ’19 kayıtlı katılımcıların belgeleri 22 Eylül 2019 tarihinden itibaren kayıt masasından verilecektir.

Online Bildiri


RADER Güz Atölyesi ’19 sözlü ve poster bildiriler kabul edilecektir. Bildiriler deneysel çalışma, klinik çalışma ve özgün olgu  sunumları şeklinde, bilimsel gelişmeye katkıda bulunabilecek özellikte olmalıdır. 

Bildiri özetlerinin, Bildiri Gönderim Kuralları bölümünde belirtilen yazım kurallarına uygun hazırlanmış olarak sedat.ulas@genx.com.tr e-posta adresine ya da Bildirinizi Gönderin bölümünde yer alan elektronik posta formu aracılığıyla, en geç 1 Ağustos 2019 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır. 

Sunu Teslim / Kontrol Odası 


Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur.

RADER Güz Atölyesi ’19  süresince salonlarda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır.

Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD ya da taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Davet Mektubu


Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılara istek üzerine hazırlanacak bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup, sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

GENEL BİLGİLER

Please reload

ROMATİZMA VE AĞRI DERNEĞİ

Resmi Web Sitesi

© Tüm Hakları Saklıdır.  2020 | RADER | Romatizma ve Ağrı Derneği