BİLİMSEL SEKRETERYA

Kongre Tarihi ve Yeri 

VII. Ulusal Karadeniz Romatoloji Kongresi 26 - 28 Nisan 2019 tarihlerinde Hasankeyf,Batman'da düzenlenecektir. 

Kayıt Masası


26 -28 Nisan 2019 tarihlerinde 07:00-22:00 arası hizmet verecektir.

Stand Alanları 


VII. Ulusal Karadeniz Romatoloji Kongresi süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı, 26 Nisan 2019 tarihi itibarı ile 08:00-19:00 saatleri arasında 28 Nisan 2019 tarihine kadar açık kalacaktır.

Yaka Kartı 


Kayıt masasında kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza verilecek olan yaka kartlarının VII. Ulusal Karadeniz Romatoloji Kongresi süresince güvenlik açısından mutlaka takılması gerekmektedir. Ayrıca bilimsel toplantılara ve kongre süresince düzenlenecek olan sosyal aktivitelere katılmak için gerekmektedir.

Katılım Belgesi 


Kongreye kayıtlı katılımcıların belgeleri 28 Nisan 2019 tarihinden itibaren kayıt masasından verilecektir.

Online Bildiri


Kongrede sözlü ve poster bildiriler kabul edilecektir. Bildiriler deneysel çalışma, klinik çalışma ve özgün olgu  sunumları şeklinde, bilimsel gelişmeye katkıda bulunabilecek özellikte olmalıdır. 

Bildiri özetlerinin, Bildiri Gönderim Kuralları bölümünde belirtilen yazım kurallarına uygun hazırlanmış olarak kaanturkoz@diasos.com e-posta adresine ya da Bildirinizi Gönderin bölümünde yer alan elektronik posta formu aracılığıyla, en geç 15 Mart 2019 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır. 

Sunu Teslim / Kontrol Odası 


Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur.

Kongre süresince salonlarda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır.

Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD ya da taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Davet Mektubu


Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılara istek üzerine hazırlanacak bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup, sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

GENEL BİLGİLER

Please reload

ROMATİZMA VE AĞRI DERNEĞİ

Resmi Web Sitesi

© Tüm Hakları Saklıdır.  2020 | RADER | Romatizma ve Ağrı Derneği